GitHub Issues (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Description
lv: Apraksts

en: Category
lv: Kategorija

en: Save
lv: Saglabāt

en: Last update
lv: Pēdējais papildinājums

en: Labels
lv: Etiķetes
