GitHub Issues (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Description
sv: Beskrivning

en: Category
sv: Kategori

en: Save
sv: Spara

en: Issue
sv: Avvikelse

en: Last update
sv: Senaste uppdatering

en: Labels
sv: Etiketter
