GitHub Issues (8.x-1.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Category
kn: ವರ್ಗ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Labels
kn: ಲೇಬಲ್‌ಗಳು
