GitHub Issues (8.x-1.0) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Category
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ
