GitHub Issues (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Description
pl: Opis

en: Category
pl: Kategoria

en: Save
pl: Zapisz

en: Issue
pl: Zagadnienie

en: Last update
pl: Ostatnia aktualizacja

en: Labels
pl: Etykiety
