GitHub Issues (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Description
ro: Descriere

en: Category
ro: Categorie

en: Save
ro: Salvare

en: Last update
ro: Ultima actualizare

en: Labels
ro: Etichete
