Git Info Report (8.x-1.7) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Development
ast: Desendolcu

en: none
ast: nengún

en: Help
ast: Aida

en: Configure
ast: Configurar

en: Uninstall
ast: Desinstalar

en: update
ast: anovar
