Git Info Report (8.x-1.7) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: none
bs: ništa

en: Help
bs: Pomoć

en: Configure
bs: Podešavanje

en: Uninstall
bs: Deinstalacija

en: update
bs: osvježavanje
