Git Info Report (8.x-1.7) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Development
cs: Vývoj

en: none
cs: žádné

en: Help
cs: Nápověda

en: Configure
cs: Nastavení

en: Last
cs: Poslední

en: Uninstall
cs: Odinstalovat

en: update
cs: aktualizovat

en: Recent log messages
cs: Poslední zprávy v logu
