Git Info Report (8.x-1.7) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Development
et: Arendus

en: none
et: puudub

en: Help
et: Abi

en: Configure
et: Seadistus

en: Last
et: Viimane

en: Uninstall
et: Eemaldamine

en: update
et: uuendus

en: Recent log messages
et: Viimased logiteated
