Git Info Report (8.x-1.7) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Development
fa: توسعه

en: none
fa: هیچ

en: Help
fa: راهنما

en: Configure
fa: پیکربندی

en: Last
fa: آخرین

en: Uninstall
fa: عزل

en: update
fa: به‌روزرسانی

en: Recent log messages
fa: جدیدترین گزارش‌ها
