Git Info Report (8.x-1.7) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Development
fi: Kehitys

en: none
fi: ei yhtään

en: Help
fi: Ohje

en: Configure
fi: Määrittele

en: Last
fi: Viimeinen

en: Uninstall
fi: Asennuksen poisto

en: update
fi: päivitä

en: Recent log messages
fi: Viimeisimmät lokimerkinnät
