Git Info Report (8.x-1.7) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: none
gl: ningún

en: Help
gl: Axuda

en: Configure
gl: Configurar

en: Uninstall
gl: Desinstalar

en: update
gl: actualización

en: Recent log messages
gl: Mensaxes recentes do rexistro
