Git Info Report (8.x-1.7) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Development
he: פיתוח

en: none
he: ללא

en: Help
he: עזרה

en: Configure
he: הגדרות

en: Last
he: אחרון

en: Uninstall
he: הסרה

en: update
he: עידכון

en: last
he: אחרון

en: Recent log messages
he: הודעות יומן אחרונות
