Git Info Report (8.x-1.7) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Development
hu: Fejlesztés

en: none
hu: nincs

en: Help
hu: Súgó

en: Configure
hu: Beállít

en: Last
hu: Utolsó

en: Uninstall
hu: Eltávolítás

en: update
hu: frissítés

en: last
hu: utolsó

en: PHP manual
hu: PHP kézikönyv

en: Recent log messages
hu: Legutóbbi naplóüzenetek
