Git Info Report (8.x-1.7) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: none
hy: ոչ մի

en: Help
hy: Օգնություն

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Recent log messages
hy: Գրանցամատյանների վերջին հաղորդագրությունները
