Git Info Report (8.x-1.7) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Development
it: Sviluppo

en: none
it: nessuno

en: Help
it: Aiuto

en: Configure
it: Configura

en: Last
it: Ultimo

en: Uninstall
it: Disinstalla

en: update
it: aggiorna

en: last
it: ultimo

en: Recent log messages
it: Messaggi di log recenti
