Git Info Report (8.x-1.7) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Development
jv: Pangembangan

en: none
jv: ora ana

en: Help
jv: Pitulungan

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: Uninstall
jv: Dicopot

en: Recent log messages
jv: Pesen log pungkasan
