Git Info Report (8.x-1.7) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: none
ka: არცერთი

en: Help
ka: დახმარება

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: update
ka: განახლება
