Git Info Report (8.x-1.7) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: none
km: គ្មាន

en: Help
km: ជំនួយ

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Uninstall
km: លុប

en: update
km: ភាព​ទាន់សម័យ

en: Recent log messages
km: សារ​កំណត់ហេតុ​ថ្មីៗ
