Git Info Report (8.x-1.7) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Development
lt: Plėtojimas

en: none
lt: joks

en: Help
lt: Pagalba

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Last
lt: Paskutinis

en: Uninstall
lt: Pašalinti

en: update
lt: atnaujinti

en: Recent log messages
lt: Naujausios log žinutės
