Git Info Report (8.x-1.7) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Development
lv: Izstrāde

en: none
lv: neviens

en: Help
lv: Palīdzība

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Last
lv: Pēdējā

en: Uninstall
lv: Atinstalēt

en: update
lv: atjauninājums

en: Recent log messages
lv: Jaunākie žurnāla pieraksti
