Git Info Report (8.x-1.7) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Development
nn: Utvikling

en: none
nn: ingen

en: Help
nn: Hjelp

en: Configure
nn: Konfigurer

en: Uninstall
nn: Avinstaller

en: update
nn: oppdater

en: Recent log messages
nn: Nyaste loggmeldingar
