Git Info Report (8.x-1.7) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Development
oc: Desvolopament

en: none
oc: pas cap

en: Help
oc: Ajuda

en: Configure
oc: Configurar

en: Last
oc: Darrièr

en: Uninstall
oc: Desinstallar

en: update
oc: metre a jorn

en: Recent log messages
oc: Entradas recentas del jornal
