Git Info Report (8.x-1.7) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Development
ro: Dezvoltare

en: none
ro: nimic

en: Help
ro: Ajutor

en: Configure
ro: Configurează

en: Last
ro: Ultimul

en: Uninstall
ro: Dezinstalați

en: update
ro: actualizare

en: Recent log messages
ro: Mesaje recente din jurnal
