Git Info Report (8.x-1.7) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Development
ru: Разработка

en: none
ru: нет

en: Help
ru: Справка

en: Configure
ru: Настроить

en: Last
ru: Последний

en: Uninstall
ru: Удалить

en: update
ru: обновить

en: last
ru: последний

en: Recent log messages
ru: Последние записи журнала
