Git Info Report (8.x-1.7) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Development
ta: உருவாக்கம்

en: none
ta: இல்லை

en: Help
ta: உதவி

en: Configure
ta: முறைப்படுத்து

en: Uninstall
ta: கழற்றல்

en: update
ta: நிகழ்நிலை
