Git Info Report (8.x-1.7) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Development
ar: التطوير

en: none
ar: لا شيء

en: Help
ar: المساعدة

en: Configure
ar: ضبط

en: Uninstall
ar: إزالة

en: update
ar: حدّث

en: Recent log messages
ar: آخر رسائل السجل
