Git Info Report (8.x-1.7) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Development
az: Develop

en: none
az: yoxdur

en: Help
az: Dəstək

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Last
az: Son

en: Uninstall
az: Silin
