Git Info Report (8.x-1.7) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Development
be: Распрацоўка

en: none
be: няма

en: Help
be: Дапамога

en: Configure
be: Правіць

en: Uninstall
be: Выдаліць

en: update
be: абнавіць

en: Recent log messages
be: Апошнія запісы журналу
