Git Info Report (8.x-1.7) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Development
bn: উন্নয়ন

en: none
bn: একটিও নয়

en: Help
bn: সহায়তা

en: Configure
bn: কনফিগার

en: Uninstall
bn: আনইন্সটল
