Git Info Report (8.x-1.7) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: none
bo: མེད

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Uninstall
bo: ཕྱིར་འདོར

en: Recent log messages
bo: ཉེ་ཆར་གྱི་ཟིན་ཐོ
