Git Info Report (8.x-1.7) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Development
ca: Desenvolupament

en: none
ca: cap

en: Help
ca: Ajuda

en: Configure
ca: Configura

en: Last
ca: Darrer

en: Uninstall
ca: Desinstal·la

en: update
ca: actualitza

en: Recent log messages
ca: Missatges recents del registre
