Git Info Report (8.x-1.7) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Development
de: Entwicklung

en: none
de: keine

en: Help
de: Hilfe

en: Configure
de: Konfigurieren

en: Last
de: Letztes

en: Uninstall
de: Deinstallieren

en: update
de: Aktualisieren

en: last
de: neueste

en: Recent log messages
de: Aktuelle Protokollnachrichten

en: dblog
de: Datenbankprotokoll
