Git Info Report (8.x-1.7) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: none
eo: neniu

en: Help
eo: Helpo

en: Configure
eo: Agordu

en: Uninstall
eo: Malinstalu

en: update
eo: ĝisdatigi
