Git Info Report (8.x-1.7) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Development
es: Desarrollo

en: none
es: ninguno

en: Help
es: Ayuda

en: Configure
es: Configurar

en: Last
es: Último

en: Uninstall
es: Desinstalar

en: update
es: actualizar

en: last
es: último

en: Recent log messages
es: Mensajes recientes del registro
