Git Info Report (8.x-1.7) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Development
eu: Garapena

en: none
eu: bat ere ez

en: Help
eu: Laguntza

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Last
eu: Azkena

en: Uninstall
eu: Desinstalatu

en: update
eu: eguneratu

en: Recent log messages
eu: Berriki gertatutako erregistro mezuak
