Git Info Report (8.x-1.7) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Development
hi: उद्विकास

en: none
hi: कोई नहीं

en: Help
hi: मदद

en: Configure
hi: विन्यास करें

en: Last
hi: अंतिम

en: Uninstall
hi: स्थापना रद्द करें

en: Recent log messages
hi: हाल के लॉग संदेश
