Git Info Report (8.x-1.7) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Development
id: Pengembangan

en: none
id: tidak ada

en: Help
id: Bantuan

en: Configure
id: Konfigurasi

en: Last
id: Terakhir

en: Uninstall
id: Hapus instalan

en: Recent log messages
id: Pesan log terbaru
