Git Info Report (8.x-1.7) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Development
is: Þróun

en: none
is: engin

en: Help
is: Hjálp

en: Configure
is: Stilla

en: Last
is: Síðasta

en: Uninstall
is: Fjarlægja
