Git Info Report (8.x-1.7) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Development
ja: 開発

en: none
ja: なし

en: Help
ja: ヘルプ

en: Configure
ja: 設定

en: Last
ja: 最後

en: Uninstall
ja: アンインストール

en: update
ja: 更新

en: Recent log messages
ja: 最近のログメッセージ
