Git Info Report (8.x-1.7) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Development
kk: Дамыту

en: none
kk: көрсетілмеген

en: Help
kk: Көмек

en: Configure
kk: Баптау

en: Uninstall
kk: Жою

en: update
kk: жанарту
