Git Info Report (8.x-1.7) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: none
nl: geen

en: Configure
nl: Instellen

en: Last
nl: Laatste

en: Uninstall
nl: Deïnstalleren

en: update
nl: bijwerken

en: last
nl: laatste

en: Recent log messages
nl: Recente logberichten
