Git Info Report (8.x-1.7) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Development
sk: Vývoj

en: none
sk: žiadne

en: Help
sk: Pomoc

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Last
sk: Posledné

en: Uninstall
sk: Odinštalovať

en: update
sk: aktualizácia

en: last
sk: koniec

en: Recent log messages
sk: Nedávne záznamy logu
