Git Info Report (8.x-1.7) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: none
sq: asnjë

en: Help
sq: Ndihmë

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: Uninstall
sq: Çinstalo

en: update
sq: u përditësua
