Git Info Report (8.x-1.7) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Development
tr: Geliştirme

en: none
tr: hiçbiri

en: Help
tr: Yardım

en: Configure
tr: Yapılandır

en: Last
tr: Son

en: Uninstall
tr: Kaldır

en: update
tr: güncelle

en: Recent log messages
tr: Son günlük iletileri
