Git Info Report (8.x-1.7) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Development
vi: Phát triển

en: none
vi: không có

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Configure
vi: Cấu hình

en: Last
vi: Cuối

en: Uninstall
vi: Gỡ bỏ

en: update
vi: cập nhật

en: last
vi: cuối

en: Recent log messages
vi: Các thông báo gần đây
