GitLab API with Library (2.1.0) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Yes
nn: Ja

en: Default
nn: Standard

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: Web services
nn: Nettjenester
