Give (2.0.0-alpha1) - en to ga translation catalogue (19 entries)

en: E-mail
ga: R-phost

en: Delete
ga: Scrios

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Email address
ga: Seoladh Ríomhphoist

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Remove
ga: Bain

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Country
ga: Tír

en: Time
ga: Am

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Your name
ga: Do ainm

en: Phone
ga: Fón

en: Postal code
ga: Cód Poist

en: Donate
ga: Deonaigh

en: Complete
ga: Déanta

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
