Give (2.0.0-alpha2) - en to af translation catalogue (30 entries)

en: Forms
af: Vorms

en: E-mail
af: E-pos

en: Totals
af: Totale

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Email address
af: E-posadres

en: List
af: Lys

en: Subject
af: Onderwerp

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Description
af: Beskrywing

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: Reset
af: Herstel

en: Message
af: Boodskap

en: Country
af: Land

en: Name
af: Naam

en: Default
af: Verstek

en: Time
af: Tyd

en: Add
af: Voeg by

en: Created
af: Geskep

en: All
af: Alle

en: Recipients
af: Ontvangers

en: Your name
af: Jou naam

en: Filter
af: Filtreer

en: Amount
af: Hoeveelheid

en: Method
af: Metode

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -
